Wybierz ustawienia plików cookie
Używamy plików cookie i podobnych narzędzi w celu świadczenia naszych usług i lepszego zrozumienia, w jaki sposób klienci korzystają z naszych usług, dzięki czemu możemy wprowadzać ulepszenia i wyświetlać reklamy.
Wystąpił błąd podczas zapisywania Twoich ustawień plików cookie.

Kredyty

Zespół grafików

Kierownictwo ds. grafiki

Jason Stansell, dyrektor ds. grafiki | Tyler Stott, zastępca dyrektora ds. grafiki


Grafika koncepcyjna

Brittany Fuerst, starsza grafik koncepcyjna | Kory Lynn Hubbell, starszy grafik koncepcyjny | Kekai Kotaki, starszy grafik koncepcyjny | Sam Wood, główny grafik koncepcyjny |


Grafika świata

Brian Patenaude, główny grafik ds. otoczenia | Allen Frechette, grafik ds. otoczenia | Nathan Gregory, starszy grafik ds. otoczenia | Shon Mitchell, starszy grafik ds. otoczenia dynamicznego | Matt Wright, starszy grafik ds. otoczenia | Madison Filan, grafik ds. otoczenia


Grafika postaci

Omar Aweidah, główny grafik ds. postaci | Alexandria Condon, grafik ds. postaci | Jeff Feligno, starszy grafik ds. postaci | Loraine Howard III, starsza grafik ds. postaci


Efekty wizualne i techniczne

Jeremy Baldwin, główny grafik techniczny ds. efektów wizualnych | Mark McCall, starszy grafik techniczny | Aury McClain, starszy grafik techniczny | Di Wang, animator techniczny | Stephan Williams, starszy grafik ds. efektów wizualnych | Nims Bun, starszy grafik techniczny | Nicholas Shiotelis, główny grafik techniczny


Grafika interfejsu użytkownika

Davison Carvalho, dyrektor ds. grafiki interfejsu użytkownika


Animacje

Tony Ravo, główny animator | Amani Geberegeorgis, animator | Rodriguez Love, starszy animator


Sekwencje filmowe

Keith Lango, dyrektor sekwencji filmowych | Greg Towner, dyrektor sekwencji filmowych


Outsourcing grafiki

Max Chapman, kierownik ds. outsourcingu grafiki | Phillip Knowles, kierownik ds. outsourcingu grafiki


Apex Systems Art

Torey Alvarez, grafik ds. efektów wizualnych sekwencji filmowych


Nimble Art

Scott Allan, grafik ds. efektów wizualnych | Fernanda Giraldi Rocha Coelho, grafik techniczny | Will H. Hardin, grafik ds. sekwencji filmowych | Yangtian Li, grafik koncepcyjny | Liling Liu, grafik techniczny | David Heutmaker, grafik | Boell Oyino, grafik | Mike Lowery, grafik | Tan Zhi Hui, grafik | Victoria Peterson, grafik | Randall Glass, animator | Jason Li, grafik techniczny


TEKSystems Art

Fiona Bruner, grafik ds. postaci | Vladlem Mel, grafik koncepcyjny | Ian Woo, grafik ds. efektów wizualnych | Joshua Stubbles, grafik ds. otoczenia | Scott Mayhew, animator


FXVille Art

Phillip James, główny grafik ds. efektów wizualnych | Ben Esler, grafik ds. efektów wizualnych


HoloSpark Art

Jordan Aston, grafik ds. otoczenia | Charlie Cunningham, grafik ds. postaci | Mark Duncan, główny grafik | Craig Eickhoff, animator | Christina Haaser, grafik techniczny | Jacob Hinds, animator | Vo Hoang, grafik ds. postaci | Terry Hopfenspirger, grafik ds. otoczenia | Steve Holt, grafik ds. otoczenia | Jenny McKibben, edytor ds. wideo | Amanda Nemiroff, grafik techniczny | Robbie Trevino, grafik koncepcyjny

Wsparcie graficzne

Joel Blakely, główny grafik ds. postaci | Anton Bogaty, grafik koncepcyjny | Chad Davis, animator | Jeremiah Habets, grafik techniczny | Brian Huffman, animator techniczny | Noakaleialii Kapuni-Barlow, grafik ds. efektów wizualnych | Sung Kim, animator | Chris Madden, grafik koncepcyjny | Sergey Naygel, grafik koncepcyjny | Mukul Soman, grafik ds. oświetlenia | Louise Smith, dyrektor ds. grafiki | Janet Ung, grafik koncepcyjny | Paul Whitehead, grafik ds. efektów wizualnych

Dźwięk

Dźwięk

James Ackley, dyrektor ds. dźwięku | Kevin Salchert, projektant dźwięku


Wsparcie dźwiękowe

Stephen Hodde, dyrektor ds. dźwięku


WB Game Audio Michael Shapiro, projektant dźwięku | Bryan O. Watkins, projektant dźwięku

Projekt

Kierownictwo ds. projektu gry

Eric Flannum, dyrektor kreatywny | Stephen Dewhurst, starszy projektant ds. gry | Javier Garavito, kierownik ds. projektu | Jeff Grubb, starszy projektant ds. narracji | Marc Janas, starszy projektant ds. poziomów | Jonathan Peters, starszy projektant ds. walki | Matthew Wuerffel, starszy projektant gry


Projekt gry

Andy Boydston, projektant ds. UX | Jacob Crouch, projektant ds. gry | Jamie Gault, projektant techniczny | Gregory Marques, starszy projektant ds. gry | David McKenzie, starszy projektant ds. poziomów | Anthony Ordon, projektant ds. walki | Jorge Rodriguez, projektant ds. gry | Samantha Vick, projekt narracji | Kate Welch, projektant ds. UX


Projekt gry Nimble

Hyun Barng, projektant ds. UX | Michael DiPetrillo, projektant ds. walki | Aviva Schecterson, projektant ds. gry | Peter Lim, projektant ds. walki


Projekt gry TEKSystems

Jonathan Sharp, projektant ds. walki | Carrie Berg, projekt narracji


Wsparcie projektu gry

Sam Beirne, projekt gry (Nimble) | Kristina Drzaic, projekt narracji | Clint Hocking, dyrektor kreatywny | Yuyi Hsu, projekt ds. UX | David Noonan, projekt ds. narracji (TekSystems) | Colin Riley, projektant ds. UX | Tork Shaw, starszy projektant ds. gry

Inżynieria

Inżynieria – kierownictwo

Brady Houck, dyrektor techniczny | Bill Brooks, kierownik ds. inżynierii | Alex Camaño, kierownik techniczny Crucible | John Corpening, kierownik ds. inżynierii | Edgar Glowacki, kierownik ds. inżynierii | Nachi Lau, kierownik ds. inżynierii | J Brian Smith, starszy kierownik: kierownik inżynierii


Inżynieria – rozgrywka

Darren Mason, kierownik ds. programowania rozgrywki | Ryan Stemen, kierownik projektowy ds. programowania rozgrywki | John Anderson, główne programowanie | Greg Armstrong, programowanie rozgrywki | Catarina Barros, programowanie rozgrywki | Gabrielle Burdeti, programowanie rozgrywki | CJ Clark, programowanie rozgrywki | Yakaru Dezaki, programowanie rozgrywki | Jeremy Hardiman, programowanie rozgrywki | Eike Umlauf, programowanie rozgrywki | Mark Young, programowanie rozgrywki | Lawrence Wan, programowanie rozgrywki | Carlos Camacho, programowanie rozgrywki |


Inżynieria – silnik gry

Jeff Dicker, główny programista ds. silnika gry | Marc Barbour, programowanie silnika gry | Sergio Franco, programowanie silnika gry | Steve Johnson, programowanie silnika gry | Derek Peterson, programowanie silnika gry | Jay Spang, inżynier ds. wersji


Inżynieria – grafika

John (Liuguo) Zhang, kierownik ds. programowania grafiki | Hugues Jerome, programowanie grafiki | Mike Smith, programowanie grafiki | Min-Chuan Tsai, programowanie narzędzi grafiki/przetwarzania


Inżynieria – narzędzia

Melvin Tan, programowanie narzędzi | John Zipperer, programowanie silnika i wydajności


Inżynieria – dźwięk

Terry Jones, kierownik ds. programowania dźwięku


Inżynieria – meta

Bob Rost, kierownik ds. programowania meta | Sam Atlas, programowanie meta


Inżynieria – interfejs użytkownika

Pat Cavit, kierownik ds. programowania interfejsu użytkownika | Bradley Stafford, programowanie interfejsu użytkownika | Jessica Chappell, programowanie interfejsu użytkownika


Inżynieria – usługi na żywo

Morgan Hoke, kierownik ds. programowania usług | Alexander Asenbrenner, programowanie usług na żywo | Matt Becker, programowanie usług na żywo | Garth Bonikowski, programowanie usług na żywo | Aleksey Polesskiy, starszy programista ds. usług na żywo | Chi-Heng Wu, programowanie usług na żywo


Inżynieria – łączność

Joe Pease, kierownik ds. programowania łączności | Keith Pearson, programowanie łączności | Martin Zolnieryk, programowanie łączności


Inżynieria – dane

Kenneth Coyner, inżynier ds. danych


Inżynieria – testowanie

Julia Herrera Gardella, główny programista ds. automatyzacji testów


Analiza danych Apex Systems

Joe Gravelyn, starszy analityk danych | Kimberly Stedman, starsza analityk danych


Inżynieria Experis

Alex Novac, programowanie testów rozwoju oprogramowania | Lester „Dusty” Parrott, programowanie testów rozwoju oprogramowania


Inżynieria Nimble

Brandon Hare, programowanie rozgrywki | Richard Martija, programowanie meta | Arne Michaelsen, programowanie narzędzi | Nissy Newlun, programowanie interfejsu użytkownika | Daya Singh, programowanie rozgrywki | Bryan Swan, programowanie interfejsu użytkownika


Inżynieria Slalom

Abhishek Asokan, programowanie front end | Blake Beaupain, programowanie usług na żywo | Nathaniel Holcomb, programowanie usług na żywo | Brett Hovenkotter, programowanie usług na żywo | Xenelle Rabara, programowanie usług na żywo | Gina Xu, programowanie front end


Inżynieria TekSystems

Lucas Hugdahl, programowanie interfejsu użytkownika | Evan McCrain, programowanie testów rozwoju oprogramowania | Ryan McMillan, programowanie interfejsu użytkownika | Nora Powers, programowanie rozgrywki | Tyler Pugmire, programowanie testów rozwoju oprogramowania | Matthew Skirvin, inżynier ds. analityki biznesowej | Connor Tilley, programowanie rozgrywki | Arthur Wall, programowanie rozgrywki | Zoe McDaniel, inżynier interfejsu użytkownika


Wsparcie inżynieryjne

Karl Berg, główny inżynier | James Boer, programowanie dźwięku (Nimble) | Julia Burch, programowanie testów rozwoju oprogramowania (TekSystems) | Esteban Enrique Maldonado Cabán, programowanie narzędzi (TekSystems) | Antonio Calomeni, programowanie sztucznej inteligencji | Hemanshu Chhabra, programowanie | Daryl Ducharme, programowanie | Semih Energin, programowanie | Josh Galvin, programowanie interfejsu użytkownika (Nimble) | Rob Gay, kierownik ds. programowania dźwięku | Peter Giuntoli, programowanie systemów | David Hsu, programowanie narzędzi (TekSystems) | Bobby Huang, programowanie rozgrywki | Brian Johnston, programowanie łączności | Jorge Jimenez, programowanie sztucznej inteligencji | Danny Lai, programowanie testów rozwoju oprogramowania (TekSystems) | David Lawson, programowanie testów rozwoju oprogramowania (TekSystems) | Kyle Monroe, programowanie automatyzacji testów | Matt Park, programowanie usług na żywo | Adam Parker, programowanie grafiki | Dan Posluns, programowanie systemów | Nick Raines, programowanie | Sergio Miguel Madera Rangel, programowanie rozgrywki | Phill Spiess, kierownik ds. programowania | Tim Rawcliffe, programowanie | Matt Rosen, programowanie dźwięku | Fiza Talat, programowanie testów rozwoju oprogramowania | Kevin Tarchenski, programowanie | Ty Trusty, programowanie meta | Antoine Zanchetta, programowanie meta

Produkcja

Produkcja

Tre Fitzgerald, dyrektor produkcji | Jessica Antico Brasz, starsza producent techniczna | Andy Abramovici, starszy producent | Daniel Chipman, producent techniczny | Samantha Dobes, producent | Timothy Godwin, producent – wojsko | Amy Swank, kierownik ds. wydania | Alyson „Zippy” Szymanski, starszy producent techniczny | Cody Wisley, producent – wojsko


Nimble Production

Gwendolyn Stickney, asystentka producenta


Wsparcie produkcji

Andrea Benavides, kierownik ds. wydania | Chris Evans, producent | Erin Krell, producent wykonawczy | Christine Miller, producent | Shane Mulholland, producent | Ric Neil, kierownik ds. wydania | Ryan Ragona, producent | Matt Siems, producent techniczny

Kontrola jakości

Kontrola jakości

Pravin Kumar Balasubramaniam, kierownik ds. kontroli jakości | Torr Landrigan, inżynier ds. kontroli jakości | Chris Watkins, inżynier ds. kontroli jakości


Lionbridge – kierownictwo kontroli jakości

Michał Błoński, dyrektor zespołu testowego ds. gier | Marcin Andrzejczak, kierownik zespołu testowego | Mateusz Przybylski, kierownik zespołu testowego | Maciej Bałtowski, główny tester | Wojciech Kinowski, główny tester | Mariusz Zielenkiewicz, główny tester


Lionbridge – testerzy działu kontroli jakości

Inga Audycka | Klaudia Cyrta | Marta Czwarnóg | Tomasz Drożdż | Adam Dudkiewicz | Piotr Dusza | Daniel Fąk | Jakub Foryś | Małgorzata Gaik | Maciej Gładki | Agnieszka Jaros | Marcin Jarzyński | Adam Jukiel | Mateusz Jaworowski | Magdalena Kaczorowska | Mikołaj Kasprzak | Martyna Kuźlicka | Michał Łuczak | Marcin Maczugowski | Sylwester Mazalon | Mateusz Michalski | Konrad Montwiłł | Mateusz Nitecki | Anna Pachnik | Łukasz Pawłowski | Maciej Pawłowski | Przemysław Pietrzak | Paweł Połoncarz | Rafał Połowianiuk | Wojciech Przybysz | Dominik Rzeźnicki | Michał Szajnach | Patryk Sęderowski  | Klaudia Sońdka | Anna Szczygieł | Marek Tarkowski | Marcin Wysocki | Patryk Wysocki | Maciej Zakrzewski


PDX Experis – kierownictwo kontroli jakości

Chris Cromwell, dyrektor ds. testów | Ahmad J Chohan, główny tester


PDX Experis – inżynieria oprogramowania ds. jakości

Amanda Swalling | Casey Higgason | Ethan Houle | Robert Ashley


PDX Experis – testerzy oprogramowania ds. jakości 

Alexis Smith | Anthony Mars | Brett Tomlinson | Erick Mariscal Diaz | Erika Olcott | Garrett Hulfish | Jacob Layton | Jon Malinowski | Lauren Moore | Matthew VanDeZande | Nathaniel Lewis | Sawyer Piwetz | Spencer Smith | Timmy Stanford


Seattle Experis – inżynier ds. rozwoju oprogramowania

Alex Novac


Seattle Experis – testerzy oprogramowania

Allyn Iwane | Carrie Berg | Clint Kreider | David Guilland | Eric Klassen | Henry Poon | Kyle Tidrick


Seattle Experis – testowanie geopolityczne

Rachel Decker


Seattle Experis – testerzy

Aaron Dona | Anna Bumgarner | Adam Escobedo | Annie Kwan | Byron Donaldson | Chris Hernandez | Christopher McCarthy | Jonathan Sokol | Nicole Stanford | Robert Reid | Thomas Goodfellow | Rex Young | Nick Robert | Dan Buehner


Wsparcie kontroli jakości

Diana Antczak, kierownik ds. kontroli jakości | Ryan Berry, inżynier ds. kontroli jakości | Fred Eckman, kontrola jakości (Holospark) | Christopher Gaffney, kontrola jakości (TekSystems) Ricky Jurey, kontrola jakości (Holospark) | Charlie Lehner, kontrola jakości (Holospark) | Tim Reed, kontrola jakości (TekSystems) | DJ Stiner, kierownik ds. kontroli jakości | Matthew Wrenn, kontrola jakości (Holospark)

Relentless

Świat gry Crucible

Colin Johanson, kierownik ds. świata Crucible | Chuck Blessing, szef Seattle Broadcasting Studio | R.E. Dalrymple, kierownik ds. marketingu cyklu życia | Josh „Grouch” Davis, dyrektor ds. społeczności i e-sportu | Daniel Grachanin, starszy kierownik produktu ds. monetyzacji i analityki | Kimberly Moreland, starsza kierownik ds. zarządzania produktem i rozwoju platformy | Lauren „KillyKapowski” Smith, specjalistka ds. relacji z influencerami | Henry Stelter, specjalistka ds. relacji z graczami | David Wharton, główny kierownik ds. marketingu | Ronald „Rawn” Valenzuela, kierownik ds. e-sportu | Elisabeth Cardy, starsza kierownik ds. marketingu zawartości | Mike Zadorojny, starszy kierownik produktu ds. operacji na żywo | Vik Agarwhal, starszy kierownik produktu


Relentless Studios – zespół zarządzający

Louis Castle, szef Relentless Studios | Jon Grande, szef marketingu Relentless Studios | Kathy Gehrig, kierownik operacyjny Relentless Studios


Wsparcie świata i kierownictwo studia

Greg Agius, kierownik ds. marketingu | Steve Fowler, szef marketingu AG-Seattle | David Lau, starszy kierownik produktu | Kyle Murray, kierownik ds. marketingu | Mike Starbird, główny kierownik produktu | Ian Vogel, szef studia | Alan Wasserman, kierownik ds. świata | Kelly Wright, administratorka biura

Amazon Games

Amazon Games

Mike Frazzini, wiceprezes Games Division | Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games | Sarah Anderson, dyrektor marketingu | Campbell Austin, starszy doradca korporacyjny | Shaun Baber, młodszy kierownik ds. kontraktów | Lise Bautier, kierownik ds. społeczności – Francja | Gaurav Bhindi, kierownik ds. rozwoju oprogramowania publikacyjnego | Adam Dotts, kierownik programowy ds. marketingu | Jonathan Dunn, starszy doradca korporacyjny | Dina Gad, starsza partner biznesowa działu kadr | Morgan Gard, analityk planowania popytu | Greg Gobbi, dyrektor kreatywny | Chris Hind, starszy kierownik ds. kontroli jakości | Erin Hovland, specjalistka ds. produkcji marketingowej | Josh Hudson, starszy analityk finansowy | Ryan Jones, szef ds. public relations | Kate Kellogg, dyrektor operacyjna | Mark Klang, kierownik ds. społeczności – Niemcy | Jim Lewis, kierownik ds. badania graczy | Dominic Link, kierownik ds. marketingu kanału – Europa | Dani McKenzie, Jedi inkluzji Rebekah Nicodemus, kierownik ds. public relations Nicole Prinz, kierownik ds. marketingu – Europa | Renee Roub, dyrektor ds. wydarzeń | Jon Rosenblatt, szef marketingu – Europa | Stephen Saiz, szef ds. marketingu efektywnościowego | Marie Sandona, kierownik ds. kontraktów | Laura Sturr, dyrektor ds. działalności operacyjnej i doświadczenia graczy | Alexander Tisdale, starszy kierownik ds. planowania biznesowego | Andrew Vestal, kierownik ds. lokalizacji | Jarrod Voth, starszy kierownik ds. finansów | Carrieanne Walker, asystentka wykonawcza | Chris Weber, kierownik ds. rozwoju marketingu | Sean McCann, kierownik ds. marketingu kanału | Anton Maslennikov, szef ds. relacji z klientami | Matt Wolff, starszy producent – marketing


Game Publishing Services Sonic Engineering

Meir Wasserman, starszy kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Kara Cox, kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Juan Pablo Ferreyra, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Jeff Halmich, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Jonathan Hay, techniczny kierownik produktu | Jeffrey Robbins, kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Hina Rastogi, starsza kierownik ds. programu technicznego | Anthony Tregre, inżynier ds. kontroli jakości | Adam Siegel, główny kierownik produktu


Game Publishing Services Persona Engineering

Brian Neal, kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Aditya Bhat, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Mitchell Bloch , inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Dan Boeriu, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Jacob Brownlee, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Kenneth Doyle, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Summer Guo, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Christopher Heim, techniczny kierownik produktu | Jonathan Jamison, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Hina Rastogi, starsza kierownik ds. programu technicznego | Peter Truong, inżynier ds. rozwoju oprogramowania – test | Michael Springer, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Jason Yang, inżynier ds. rozwoju oprogramowania – test | Amy Zhang , inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Yixiang Zeng , inżynier ds. rozwoju oprogramowania


Omni Technology Engineering

Marius Ionescu, kierownik ds. rozwoju oprogramowania | Cory Brevik, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Bing Huan Chio, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Ivan Gomes, inżynier Web Dev | Andy Lim, starszy inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Mrinmay Milind Pundalik, inżynier ds. rozwoju oprogramowania | Daichi Onda, inżynier ds. rozwoju oprogramowania


Lumberyard Away Team Engineering

Chris Blackwell, inżynier LY | Alex Boshko, inżynier LY | Chris Burel, inżynier LY | Matthew Casey, inżynier LY | Danielle Cheah, inżynier LY | Jae Chung, inżynier LY | Rok Erjavec, inżynier LY | Si Fleming, inżynier LY | Randy Gaul, inżynier LY | Alex Goodrich, inżynier LY | David Greer, inżynier LY | Brian Hall, inżynier LY | Roman Hong, inżynier LY | Benjamin Jillich, inżynier LY | Jheel Patel, inżynier LY | Sergey Pereslavtsev, inżynier LY | Scott Nelson, inżynier LY | Gene Yanza, inżynier LY | John van der Burg, inżynier LY


Dodatkowy zespół Amazon Games

Patrick Buechner, dyrektor ds. marketingu, wydarzeń, badań i społeczności | Pierre Dunkel, kierownik ds.finansów | Daniel Dociu, dyrektor ds. grafiki AGS | Kenny Forbess, kierownik ds. finansów | Linda Hang, kierownik działu zasobów ludzkich | Michael Nguyen, doradca korporacyjny | Ilja Rotelli, dyrektor społeczności i e-sportu AGS | Tanner Verhey, badanie graczy | Pat Wyatt, starszy główny inżynier | Travis Bond, techniczny kierownik programu

Aktorzy głosowi

Lektorzy – angielski

George Ackles, Earl | Sara Amini, Sazan | G. K. Bowes, Summer | Joy Brunson, KELLI | Alexis DeLaRosa, Mendoza | Michael Emerson, Braciszek | Mara Junot, Shakirri | Neil Kaplan, Tibalt | Kamal Khan, Rahi | W wykonaniu Amazon Polly: Justin i Bugg | Gabriel Patillo, Drakahl | Jeannie Tirado, Ajonah | Kari Wahlgren, Tosca


Lektorzy – hiszpański (latynoamerykański)

Alejandro Orozco, kapitan Mendoza | Jessica Angeles, Ajonah | Jorge Badillo, Drakahl | Carla Castañeda, Summer | Jessica Ortiz, Shakirri | Cony Madera, Tosca | Beto Castillo, Earl | Jocelyn Robles, Sazan | Alan Velazquez, Rahi | Irwin Dayan, Braciszek | Rosalba Sotelo, KELLI | Susana Moreno, Bugg


Lektorzy – hiszpański (kastylijski)

Roberto Encinas Duval, kapitan Mendoza | Cristina Yuste Álvarez, Ajonah | José María Moscoso Cortiñas, Drakahl | Danai Jiménez Querol, Summer | Ana Esther Alborg García, Shakirri | Gemma Martín Alarcon, Tosca | Rafael de Azcárraga Salvadores, Earl | María Blanco Jiménez, Sazan | Iván García Jara, Rahi | Raúl Agustin Lara Canovas, Braciszek | Sandra Villa Garcia, KELLI | Pilar Puebla Agramunt, Bugg


Lektorzy – francuski

David Krüger, kapitan Mendoza | Sylvie Jacob, Ajonah | Marc Bretonnière, Drakahl | Jessica Monceau, Summer | Fily Keita, Shakirri | Brigitte Virtudes, Tosca | Philippe Roullier, Earl | Élisa Bourreau, Sazan | Slimane Yefsah, Rahi | Jérémy Prévost, Braciszek | Adeline Moreau, KELLI | Catherine Desplaces, Bugg


Lektorzy – niemiecki

Dirk Bublies, kapitan Mendoza | Lisa Braun, Ajonah | Daniel Welbat, Drakahl | Kaya Marie Möller, Summer | Runa Aléon, Shakirri | Sabine Arnhold, Tosca | Michael Iwannek, Earl | Sonja Spuhl, Sazan | Bernd Egger, Rahi | Frank Röth, Braciszek | Nurcan Özdemir, KELLI | Rieke Werner, Bugg

Muzyka

Kompozytorzy muzyki

Maclaine Diemer, kompozytorka | Sarah Schachner, kompozytorka

Lokalizacja

Lokalizacja Lionbridge

Winter Downs, kierownik programu lokalizacji


Marisol Fernández Velasco, kierownik projektu lokalizacji | Théo Boulanger-Marguier, kierownik projektu lokalizacji | Richard Saadat, kierownik ds. udźwiękowienia (Francja) | Max Schaefer, kierownik ds. udźwiękowienia (Niemcy) | David Rodriguez, kierownik ds. udźwiękowienia (Hiszpania i Meksyk) | Tristan l’Homme, koordynator tłumaczenia (Francja) | Anne Westphal, koordynator tłumaczenia (Niemcy) | Juan Manuel Perez, koordynator tłumaczenia (Hiszpania)


Grzegorz Błoński, kierownik zespołu testowego | Erwin Schaars, główny tester | Emilia Kleinrok, tester lokalizacji (francuski) | Eryk Schleiermacher, tester lokalizacji (niemiecki) | Iñigo Velasco Tablado, tester lokalizacji (hiszpański kastylijski) | Daniel Castro, tester lokalizacji (hiszpański latynoamerykański) | Marcin Bąbelek, tester lokalizacji (polski) | Rafael Dantas, tester lokalizacji (portugalski – Brazylia) | Christian Barratta, tester lokalizacji (włoski)

Dodatkowe uznania

Adroit Creative Group

Becky Stansell, choreografia tańca


Apex Systems

Will Baxter | Steven D. DeFransesco | Richard M. Stanley | Justin King | Steven Peters | Michael Shull | Eric Gilchrist


Color Creative

Austin Nokleby, edycja/rejestrowanie gry | Bryan Marin, edycja/rejestrowanie gry | Chad Cobain, producent wykonawczy | Chandler Bargreen, projektant | David Michalson, producent | Grace Galarosa, projektant | Hunter Raab, edycja/rejestrowanie gry | Jess Grant, producent | Landin Williams, dyrektor kreatywny | Morgan McDougal, edycja/rejestrowanie gry | Sam Hastings, edycja/rejestrowanie gry | Soren Laulainen, kierownik ds. efektów wizualnych | Tripp Page, edycja/rejestrowanie gry | Tucker Russell, edycja/rejestrowanie gry


Formosa Group

Paul Lipson, starszy wiceprezes | Kristoffer Larson, starszy kierownik dźwięku | Erica Mehallo, dyrektor ds. podkładu lektorskiego | Janet Rankin, dyrektor ds. finansów i operacji | Kirsten Scoles, starszy producent | Krysta Trezise, producent | Sofie O’Connell, asystentka producenta | Clark Wen, techniczne projektowanie dźwięku | Brian Fieser, techniczne projektowanie dźwięku | Shannon Potter, projektowanie dźwięku | Patrick Ginn, projektowanie dźwięku | Chad Bedell, projektowanie dźwięku | Joe Cavers, projektowanie dźwięku | Michael Finley, projektowanie dźwięku | Alex Johnson, projektowanie dźwięku | Keith Bilderbeck, projektowanie dźwięku | Kristoffer Larson, nadzór efektów dźwiękowych | Shannon Potter, nadzór efektów dźwiękowych | Dawn Fintor, produkcja efektów dźwiękowych | Alicia Stevenson, produkcja efektów dźwiękowych | David Jobe, produkcja efektów dźwiękowych | Jamie Mortellaro, dyrektor ds. podkładu lektorskiego | Chris Borders, dyrektor ds. podkładu lektorskiego | Samantha Vick, dyrektor ds. podkładu lektorskiego | Jack Scalici, dyrektor ds. podkładu lektorskiego | Duncan Brown, kierownik ds. zasobów i integracji | Cesar Marenco, starszy edytor dialogów | Chris Delgago, technik zasobów | Kayle Khanmohamed, technik zasobów | Bob Rankin, edytor dialogów | Chad Bedell, edytor dialogów | Michael Krystek, edytor dialogów | Rob Weiss, edytor dialogów | Pedro Martinez, edytor dialogów | Brett Rothfield, edytor dialogów | Sebastian Apolinario, edytor dialogów | James Scullion, edytor dialogów | Muon Sample, edytor dialogów | Christina Web, edytor dialogów | YuXin Boon, edytor dialogów | Nick Mortillaro, inżynier nagrań | Ally Hustings, inżynier nagrań | David Natale, inżynier nagrań | Judy Lee, inżynier nagrań | Tyrone Forte, inżynier nagrań | Garrett Montogomery, inżynier nagrań | Alan Freedman, inżynier nagrań | Steve Olmon, inżynier nagrań | Mitch Dorf, inżynier nagrań | Michael Canty, młodszy inżynier | Jason Kim, młodszy inżynier | Cody Crump, młodszy inżynier | Daniel Crook, młodszy inżynier | Erika Koski, młodszy inżynier | Al Lowe, młodszy inżynier | Muzyka skomponowana i wykonana przez: Sarah Schachner | Produkcja: Paul Lipson, Kristoffer Larson, Sarah Schachner | Instrumenty: John Kenny | Nagrania: Kristoffer Larson


Hexany Audio

Richard Ludlow, kierownik dźwięku | Kellen Fenton, projektant dźwięku | Alex Barnhart, projektant dźwięku | Justin Hollis, projektant dźwięku | Noah Sitrin, projektant dźwięku | Max Harchik, techniczne projektowanie dźwięku | Nick Tomassetti, techniczne projektowanie dźwięku | Bradan Dotson, producent dźwięku | Sarah Blandy, producent dźwięku | SungHa Hong, młodszy projektant dźwięku


House of Moves – gra aktorska – rozgrywka

TJ Storm | Krystle Martin | Andi Norris | Becky Stansell | Thekla Hutyrova | Tony Ravo


House of Moves – gra aktorska – sekwencje filmowe

Becky Stansell | Dan Riordan | Jason Stansell | Jessica Mastrippolito | Krystle Martin | Krizia Bajos | Linsay Rousseau | Michelle Lee | Noshir Dalal | TJ Storm


House of Moves – gra aktorska – dodatkowe

Alex Marshall-Brown | Chris Robbins | Scott Levy | Tatiana DeKhtyar | Travis Willingham


House of Moves – zespół ds. motion capture

Brian Rausch, prezes | Bonnie Robinson, dyrektor finansowy | Jimmy Corvan, kierownik ds. rozwoju | Alastair Macleod, kierownik ds. technologii produkcji | Peter Krygowski, starszy dyrektor kreatywny | Selma Edelman, producent wykonawczy | Colleen Crosby, producent | Kelly Huffine, młodszy producent | Eric LaShelle, kierownik animacji | Aaron Lambert, główny animator motion capture | Josh Carlson, starszy animator | Ryan Torrey, starszy animator | Anna Sher, animatorka | Elliott Shahbas, animator | Eric Wu, animator | Jose Chaidez, animator | Justin Francis, animator | Michael Horning, animator | Peppi Tsui, animator | Richard Escontrias, animator | Robert Morrison, animator | Thomas Duong, animator | Chad Provencher, starszy dyrektor techniczny | Cerina Tahir, starszy dyrektor techniczny | Eric Gerds, administrator systemu | Troy Reynolds, kierownik sceny | Annie Wildmoser, operatorka motion capture | Angela Li, operatorka motion capture | Reagan McCoy, kierownik ds. kontroli jakości | Tony Vogel, kierownik ds. kontroli jakości | Richard Escontrias, kontrola jakości – twarz | Aaron Lambert, kontrola jakości – ciało | Elliott Shahbas, kontrola jakości – ciało | Jose Chaidez, kontrola jakości – ciało | Justin Francis, kontrola jakości – ciało | Michael Horning, kontrola jakości – ciało | Robert Morrison, kontrola jakości – asysta | Tori Campbell, kontrola jakości – asysta | Brandon Anderson, pomoc na scenie | Nikola Dupkanic, główna operatorka | Kristoffer May, operator | Kyle Klutz, operator | Cori Morris, osobisty asystent | Devavani Conroy, osobista asystentka | Kit Sovine, osobisty asystent | Lauren Heavrin, osobista asystentka | Xiomara Ortiz, osobista asystentka |


Method Studios

Lee Carlton, kierownik ds. efektów wizualnych | Vernon Wilbert, kierownik ds. efektów wizualnych | Michelle Machado, producentka wykonawcza | Scott Boyajan, producent wykonawczy | Scott Tinter, starszy producent | Kat Nimmervoll, starsza koordynatorka | Heather Gyimesi, koordynatorka | Kitt Chinatiworn, rozwój wyglądu i oświetlenia | Tadao Mihashi, rozwój wyglądu i oświetlenia | Ronald Herbst, rozwój wyglądu i oświetlenia | Robert Au, rozwój wyglądu i oświetlenia | Richard Daniels, rozwój wyglądu i oświetlenia | Afonso Salcedo, rozwój wyglądu i oświetlenia | Vit Liskutin, rozwój wyglądu i oświetlenia | Yong Kim, rozwój wyglądu i oświetlenia | Jenny Thompson, rozwój wyglądu i oświetlenia | Jordon Gonzales, rozwój wyglądu i oświetlenia | Ismael Salcedo, rozwój wyglądu i oświetlenia | Kenny Carmody, rozwój wyglądu i oświetlenia | Jessica Ramirez, rozwój wyglądu i oświetlenia | David Carlson, rozwój wyglądu i oświetlenia | Jason Yanofsky, rozwój wyglądu i oświetlenia | Asher Stusek, rozwój wyglądu i oświetlenia | Ken Brilliant, rozwój wyglądu i oświetlenia | Sinjin Treharne, modelowanie postaci i tekstury | Gideon Vandegrift, modelowanie postaci i tekstury | Alexandra Reeves, modelowanie postaci i tekstury | Bethany Krupiarz, modelowanie postaci i tekstury | Alexander Whang, modelowanie otoczenia i tekstury | Mike Warner, animacje wstępne | SoYoung Kim, osprzęt | Pratik Virash, osprzęt | Ilyoung Jeong, dyrektorka techniczna ds. osprzętu | Rick Glenn, animacje | Rick Fronek, animacje i osprzęt | Elliot Rosenstein, animacje | Vincent DeLay, animacje | Messrob Torikian, animacje | Christopher Bernard, animacje | Danny Young, animacje | Toma Bowen, składanie | Dan Cobbett, składanie | Alexander Gitler, składanie | James Steller, składanie | Slava Ponomarev, składanie | Nicholas Kim, składanie | Belinda Chen, składanie | Sean Lee, składanie | Ming Sheng, składanie do druku | Jonathan Mack, efekty wizualne | Dan Bodenstein, efekty wizualne | Max Gabl, grafik ds. scenografii cyfrowej | Ryan Todd, edytor | Ian Holland, grafik ds. płomieni | Patrick Nzimbi, ruchome grafiki | Ariel Rose, wsparcie renderowania | Jacob Rioux, wsparcie we/wy | Mikhail Chechelnitskiy, wsparcie we/wy


Nimble Games

Russell „Rusty” Williams


Slalom

Rick Brandt | Regan Mosley


Sprung

Andrea Cioni, projekt ds. UX/UI | Aiden Le Santo, dyrektor ds. grafiki, kierownik ds. UX/UI | Aniva Leung, projekt ds. UX/UI | Chris Goodman, projekt ds. UX/UI | Fabricio Velasquez, projekt ds. UX/UI | Alan Li, projektowanie ruchu | Richard Hartley, projektowanie ruchu | Matthew Jarvis, programowanie interfejsu użytkownika | Ben Adams, dyrektor produkcji | Brooke Allison, kierownik ds. rozwoju biznesu | Patrick Green, dyrektor kreatywny | James Chaytor, prezes


Tether

Christy Mather, starsza menedżer konta | Bronson Folz-Edwards, główny projektant | Ramon Vasquez, dyrektor kreatywny


TekSystems

Christopher Delsing | Clay Wilcox


West Studio

Tyler West | Jennifer Hernandez | Shen Mingchen


Room 8 Studio

Egor Moiseev, kierownik zespołu grafików koncepcyjnych ds. postaci | Sergey Demidov, główny grafik koncepcyjny ds. postaci | Oksana Motsak, kierowniczka ds. modeli 3D postaci | Denis Kuybar, główny grafik ds. modeli 3D postaci | Marina Bulgakova, producentka artystyczna | Yuriy Klimenko, główny grafik ds. twardych powierzchni 3D | Kirill Udodov, główny grafik ds. twardych powierzchni 3D | Iaroslav Makarenko, producent artystyczny | Maksim Gorbatyuk | Marina Rezneva, producenci artystyczni

Red 9


Massive Black


Lakshya Digital



Opus Artz


Cherrybot Media LLC


Scribblepad Studios

Specjalne podziękowania

Specjalne podziękowania dla:

.aaron | [D]ark | _Killstill_ | A_Seagull | A-A-RON | Age | ajD | Alligro | Alpacabou | Alternit | AmiloTrex | Angeels | AngieOverkill | AngryPug | AnneMunition | Ansvar | Aodan | Apex Archangel | ArcaneHero | Arinnar | AroundTheRaid | ashleeeeean | AshenTemper | AustenMarie | AVstin | Awildr | azura | Baggins_TV | Balmung | Bartonologist | BenMakesGames | Bhed | biggie | BingGordon | BixLe | Blackfox1428 | Blackheart86 | blitziin | Bloodyfaster | BlueJ | Bnans | Bogdanila | b00ndoks | Brandon Fourman | Brendan Lindberg | Brick_KCCO | brinker | brizzy | bububoosh | buddyhole | Bunni | ButtonToast | Cameron | captainreid | Carol Stearns | Casey Meow | ChuckDTV | ClassyKatie | CM_Valgard | Coconutbreaker | Cola | cornpops | CowntChocula | Craigums | Crasskitty | Crunch | Cutwright | D00mkitty | dappadanman | Darkharmony | Day9tv | David Eddy | DerpAngel | Derrick | Dids | DisneyFanboy | DMTheory | Dom3086 | dozebone | Dreadlockninja | Dreklo | Dreshkin | DrewPdrawers | DSPStanky | DunkTrain | Dust | Duvi | Dynamite | Dzurv | Elan Lee | EmJov | EMPERIC | Enayla | EpiChlo | EquusTV | Erwin | eternaL | EvilToaster | Falcore | Farceofnature | Fareeha | Faucius | FragOute | Groovity | G3RB34R | GameWithStorm | Genghiskron | GiantWaffle | GlamShatterskull | Gibby | Glitch | GlitterXplosion | goon | Grandstand | Greenie | Grettsu | GTRedWolf | HAVOK | happybdaymary | Heurix | Hey_bb | Hickory | Himora | Hirshey | Hjort | Husky | HuyenHa | HyperRPG | IAmThatKatt | Igor | iLLpassion | iLuffHomer | iShiny | isolationstreams | ItsHafu | iwinatu | javasocute | Jebro | Jinglebuns | Jithins | Johannes | Julia_TV | Kaelaris | Kalimyst | Kalo | kanbo | kaplan | Kevinario | Killermanmac | KingJoey | Kloir | Knitehawk | KOHH | Krimson | Krispyer | Kronic | Laroan44 | Larsen | LemonKiwi | License2own | LifeShifterX | Lil’ Stansell | lilrage07 | LindsayBunny | Llama | Lucid | git.dracula | Lunchbox | Mahou | Malchior | Maliveth | Matrym | Mednar | MegnaGaming | mikeysnipey | Mini | mirculix | MissDoItBig | MissDJM | mobzi | MoonChopper | Moraki | mukti | MunchNPlay | MYNAMEISBENNETT | Mythos | myztro | ottr | Natalie Letona | Neslo | NerdyNetty | NickJ | Nixtys | noideas4thisname | notimpyet | NPEng | Nyst | obiwanderlust | obiwanshinoobie | ohdough | OneKillQuota | Onion | orbpixel | OwningToaster | p90princess | Paddi | Panda | PappyVanStinkle | PatrickRothfuss | phoenixcrash | Pineaqples | Porosaurus NA | potmguy | Proofy | Quent | Ravenzz | Reckless | reyn | Richard Garfield | RickLovesBacon | rocketmeeble | Rockzillah | Rose | Royalite | Sasslyn | ScooterLou | sdpmm | shaffer | Shhteve | sientir | Silver Sol | SilverLyons | Sirrush | Sk00t | Skaff Elias | skeltonath | SleepingBear | Sobek | soggylard | SoldierElite_69 | someone | stalop | starsleeps | statiC | Stelludes | Stevo | Stiggz | Stormy | strangest_stranger | StreamerHouse | Sulfur | Sunnysidegamer | Sup3rS0nik | Supcutie | Swordsman | TechnoYT | TedMeister | teemac | TheGoodLookingOnes | TheomanTV | ThePokey | Theweasellord | tmenzz | Toban | ToneyMo | Toth | Trance | TristanGold | trollgaminglive | trueebag | Tstew | tundric | TurnOnRed | Thor | Tygastripe | UndeadLibrary | unicorn_storm | unknownvenatus | UnlitSky | VALE | Valor | Vasburg | veazyy 9 9 9 | vehementi | Veineless | videogabes | Viktra | VorticoseLine75 | Wakkey | walt.destler | Wici | WoodenPotatoes | XenoTek | Xneff | xorth | Xraypc | xSmarty | Yaniibeezy | Yukie | Zan | Zepta | ZergGirl | Zooseyboy | ZSNO


Dzieci urodzone w czasie powstawania gry:

Laney | Melody | Sydney | Jack | Macklin | Ada | Jakob | Jackson | Madocks | Holden | Tristan | Finn | Reed | Alexandria | Penelope | Elliott | Penelope


Psy biurowe:

Rocky | Lux | Barret | Rhubarb | Elsa | Reno Lord of Winter | Ronin | Wally | Baxter | Kyra | Bruno | Beowulf | Tessa | DaVinci | Rufio | Hanna | Milo | Jack | Mira | Hendrix


Dodatkowe psy biurowe:

Ripley | Gryphon | Lola | Lola #2 | Coco | Simon | Beemo

Oprogramowanie firm trzecich

Powered by Wwise © 2006 – 2020 Audiokinetic Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Elementy tego oprogramowania wykorzystują technologię SpeedTree (©2015 Interactive Data Visualization, Inc.). SpeedTree jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Interactive Data Visualization, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Interfejs użytkownika oparty na technologii Coherent UI. Copyright 2012-2020 Coherent Labs AD. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystuje technologię NVIDIA GameWorks na licencji NVIDIA Corporation. Copyright © 2002-2015 NVIDIA Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykorzystuje nagrania z Macalau Library prowadzonego przez Cornell Lab of Ornitology.

Wykorzystuje RAD Telemetry. Copyright © 1997-2020 by RAD Game Tools, Inc.

Wykorzystuje NavPower, © 2019 BabelFlux LLC.

Wykorzystuje PopcornFX, © 2019 Persistant Studios.

Wykorzystywane oprogramowanie open source: Nota prawna.

V2